Zdjęcie Klaudia Żelawska
Zdjęcie Klaudia Żelawska

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Klaudia Żelawska i jestem certyfikowaną księgową — specjalistką ds. rachunkowości. Moje kwalifikacje potwierdzają egzaminy zdawane przed komisjami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce — największej i najstarszej polskiej organizacji skupiającej środowisko finansistów i księgowych. Ponadto ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunku finanse i rachunkowość.

Moja misja to pomaganie przedsiębiorcom w zrozumieniu i zarządzaniu ich finansami. Wiem, że księgowość może być skomplikowana i czasochłonna — dlatego oferuję Ci moje wsparcie i wiedzę w postaci kompleksowej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej online.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność, spółkę kapitałową, osobową, czy jesteś wspólnikiem spółki cywilnej — jestem tu, aby Ci pomóc. Możemy współpracować niezależnie od miejsca i czasu — wierzę, że uda nam się dostosować nasze harmonogramy.

Ciągle aktualizuję swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w prawie. Księgowość jest dynamiczną branżą wymagającą stałego uaktualniania swojej wiedzy, aby zapewnić klientom obsługę zgodną z aktualną wykładnią prawa podatkowego. Dzielenie się tą wiedzą z moimi klientami
to jedna z moich ulubionych części pracy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w rozliczeniach podatkowych, planowaniu finansowym, czy chcesz po prostu porozmawiać o Twoim biznesie, jestem tu dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatną konsultację.

KSIĘGOWA Z PASJĄ

BLOG

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie niezwiązane z wyceną lub potrzebujesz profesjonalnej konsultacji księgowej? Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu obok lub wyślij mi wiadomość e-mail. Skontaktuję się z Tobą jak najszybciej, aby umówić się na spotkanie online i porozmawiać o Twoich potrzebach.

Rachunkowość online Klaudia Żelawska

NIP 8992964520

REGON ‭525688820‬

NUMER TEL: +48 530 271 600


    Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.