Biuro rachunkowe Wrocław, czy księgowa online?

Zobacz, co zyskasz, wybierając współpracę z moim biurem rachunkowym we Wrocławiu

Biuro rachunkowe Wrocław, czy księgowa online?

Wybierając współpracę z moim biurem rachunkowym Rachunkowość Online łączysz zalety tradycyjnej księgowości i usług zdalnych.

Doświadczenie w księgowości zdobywałam od 2016 roku, jednak tak naprawdę mam z nią do czynienia od zawsze za sprawą rodzinnego biznesu. Od podstaw poznałam zasady funkcjonowania administracji w firmie – obieg dokumentów, tworzenie umów, spisywanie procedur, opisywanie faktur, księgowanie, etc. Pracując następnie na etacie jako księgowa analizowałam wszystkie procesy, z jakimi miałam styczność. I widziałam, że wiele z nich można zorganizować inaczej, sprawniej.

Tradycyjne, czy nowoczesne biuro rachunkowe?

Przez pewien czas pracowałam też zdalnie i przekonałam się, że ten sposób funkcjonowania sprawdza się idealnie zarówno dla księgowej, jak i dla drugiej strony – pracodawcy, czy klienta.

Wtedy też podjęłam decyzję, że chcę dalej rozwijać się w tym kierunku – obsługi online, automatyzacji pracy, ułatwiania zadań, lepszej organizacji pracy swojej i innych. Od tego był już tylko krok od podjęcia decyzji o założeniu własnej działalności. I w ten oto sposób w roku 2023 powstało moje biuro rachunkowe we Wrocławiu. Wiedziałam, że musi być ono inne od tradycyjnego biura. A to, czym miało się wyróżnić to oczywiście maksymalna automatyzacja procesów, które miały uprościć pracę moją i przede wszystkim – moich klientów.

Czy to się udało? Przekonaj się na własnej skórze.

Zapraszam Cię do podjęcia współpracy! Co zyskasz?

Wygoda i oszczędność

Usługi księgowe online to niewyobrażalna oszczędność Twojego czasu. Nie musisz dostarczać dokumentów osobiście. Nie musisz się ze mną w tym celu umawiać – zeskanowane dokumenty przesyłasz online w aplikacji, którą Ci udostępniam.

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, nie musisz nawet wychodzić z domu. Spotkajmy się online. To naprawdę wygodne i proste. Umawiamy się mailowo lub telefonicznie na spotkanie, o zaplanowanej godzinie przesyłam Ci link do spotkania i już po chwili widzimy się twarzą w twarz, tylko że na monitorach 🙂

Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze!

I to nie tylko na paliwie. Dzięki temu, że nie mam lokalu w centrum miasta, nie wynajmuję biura i nie ponoszę kosztów z tym związanych (jak chociażby dojazd do siedziby, zużycie energii, itp.), Ty także oszczędzasz. Moje usługi mogą być relatywnie tańsze w porównaniu do tych oferowanych przez duże biura z reprezentacyjną siedzibą przy rynku.

Dostęp do dokumentacji o każdej porze

Potrzebujesz fakturę sprzed kilku miesięcy? Chcesz sprawdzić warunki umowy podpisanej z pracownikiem? Klienci współpracujący zdalnie z moim biurem rachunkowym mają stały dostęp do swojej dokumentacji finansowej, kadrowej i płacowej. Możesz zalogować się do platformy online, którą Ci udostępnię i sprawdzić wszystkie potrzebne informacje, raporty finansowe, deklaracje podatkowe, umowy, itp. O każdej porze dnia, czy nocy. Także w weekendy.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Korzystam z bezpiecznych i profesjonalnych narzędzi do obsługi klientów online. Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich. Aplikacja SaldeoSMART, z której korzystam zapewnia zabezpieczenia na bardzo wysokim poziomie. Nie musisz się obawiać, że Twoje dane dostaną się w niepowołane ręce.

  • Dane w Aplikacji są szyfrowane przy użyciu klucza SSL (Secure Socket Layer), stosowanego m.in. w zabezpieczeniach bankowości internetowej,
  • Dostęp do danych ma wyłącznie Użytkownik za pomocą indywidualnego loginu i hasła do konta,
  • Regularnie tworzone kopie zapasowe chronią przed ewentualną utratą danych Użytkownika.

Koncentracja na swoim biznesie

Nie trać czasu na samodzielne prowadzenie księgowości, czy śledzenie ciągłych zmian w prawie i podatkach. Ja za Ciebie będę czuwać nad poprawnością Twoich rozliczeń. Zadbam o to, byś wszystkie informacje o terminach płatności, wysokości składek, podatków, czy czekających Cię zmian dotyczących księgowości, dostawał z odpowiednim wyprzedzeniem. Ty skup się na tym, co robisz najlepiej – na prowadzeniu swojego biznesu. Bo Twój sukces będzie też moim sukcesem. Chcę mieć w nim swój udział.

Biuro rachunkowe Wrocław z zaletami usług księgowych online

Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Znam lokalny rynek i przepisy podatkowe. Jeżeli Ty też prowadzisz działalność we Wrocławiu, czy okolicy, nie szukaj dalej. Znam realia życia w tym mieście i prowadzenia tu biznesu. Pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązania właśnie dla Twojej, lokalnej firmy.

Profesjonalna obsługa księgowa online

Jestem przede wszystkim partnerem, któremu możesz powierzyć obsługę księgową i kadrowo-płacową swojej firmy. Nieustannie się szkolę, by być zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu Ty minimalizujesz ryzyko podatkowe i jednocześnie wykorzystujesz możliwości optymalizacji kosztów, na które pozwala nasze prawo.

Zapraszam do współpracy!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz mail, albo zadzwoń.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach jako przedsiębiorcy i w jaki sposób moje biuro rachunkowe we Wrocławiu może być wsparciem dla Twojego biznesu.

Rachunkowość online to lokalne biuro, które działa dla Ciebie zdalnie.

Zdjęcie Klaudia Żelawska

Kontakt

biuro@rachunkowosc-online.pl

Kontakt

biuro@rachunkowosc-online.pl